Informacja o podręcznikach


Mija kolejny tydzień lata i chociaż do nowego roku szkolnego jest jeszcze sporo czasu, praca w Nowej Szkole Sopot wre i chcielibyśmy podzielić się z Państwem co następuje:

Podręczniki

Aktualnie jesteśmy w trakcie zamawiania podręczników w związku czym, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił, prosimy o odesłanie umów, aby wszystkie dzieci mogły rozpocząć naukę z pełnym wyposażeniem.

Piknik Rodzinno-Integracyjny

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa i Państwa dzieci na piknik integracyjny, który odbędzie się w sobotę, 9 września o godzinie 10:00 na szkolnym placu zabaw. To doskonała okazja, aby wraz z całą społecznością szkolną wspólnie celebrować początek nowego roku szkolnego. Czekają na nas liczne atrakcje, zabawy oraz możliwość bliższego poznania nauczycieli i innych rodziców. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.