Odkrywaj Pasję i Rozwijaj Talenty w Nowej Szkole Sopot!


Cieszymy się z możliwości oferowania naszym uczniom inspirujących aktywności, które umożliwiają rozwijanie umiejętności, odkrywanie pasji i kreowanie wspomnień na całe życie:

Zajęcia Fizyczne:

  • Szkoła Tańca – 360 Dance Academy 💃 Dołącz do naszej renomowanej szkoły tańca prowadzonej przez 360 Dance Academy! Taniec to nie tylko ruch, ale także wyraz emocji i wyjątkowy sposób wyrażania siebie. Rozwijaj koordynację, pewność siebie i zdolności zespołowe pod okiem utalentowanych instruktorów. Taniec to nie tylko aktywność fizyczna, ale także artystyczna podróż, która inspiruje i integruje wspaniale.
  • Zajęcia z Gimnastyki – Active Core 🤸‍♂️ Zapraszamy na zajęcia z gimnastyki prowadzone przez Huberta Chmielaka z Active Core! Hubert to specjalista w dziedzinie sportu i medalista w rzucie oszczepem. Poprzez różnorodne ćwiczenia uczniowie rozwijają sprawność, elastyczność i siłę mięśni. To więcej niż tylko aktywność – to okazja do zdobycia nowych umiejętności i pozytywnej energii!
  • Zajęcia z Piłki Nożnej – Sopocka Akademia Piłkarska (SAP) ⚽ Serdecznie zapraszamy pasjonatów futbolu na zajęcia z piłki nożnej prowadzone przez Sopocką Akademię Piłkarską. Nasi certyfikowani trenerzy UEFA pomagają rozwijać umiejętności techniczne i zespołowe. Piłka nożna to więcej niż gra – to sposób na budowanie charakteru, wzmacnianie zdrowia i naukę fair play.

Zajęcia Intelektualne:

  • Roboplanet – Zajęcia z Robotyki 🤖 Witajcie w świecie przyszłości! Zajęcia z robotyki oparte na zestawach LEGO® Mindstorms™ EV3 to niezapomniana podróż po technologicznych możliwościach. Rozwijajcie wyobraźnię, umiejętność rozwiązywania problemów i czerpcie radość z tworzenia. Odkryjcie cztery nierozłączne elementy edukacji przyszłości!
  • Szachy – Gra Myśli i Strategii ♟️ Historia szachów sięga wieków wstecz, a dzisiaj są one uznawane za dyscyplinę sportu przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski. Nauczcie się myśleć strategicznie, podejmować decyzje i rozwijać umiejętność planowania. Przyjdźcie do nas, by poznać świat fascynującej gry intelektualnej!
  • Brydż – Szkoła Współpracy i Myślenia Strategicznego 🃏 Zapraszamy na zajęcia z brydża, gdzie nauka współpracy w parze, szybkiego myślenia i zdolności strategicznych staje się przyjemnym wyzwaniem. Dlaczego brydż? To gra, którą uprawiają nie tylko uczniowie, ale też postacie takie jak Bill Gates i Warren Buffet. Czekamy na Waszą ciekawość i gotowość do nowych wyzwań!

Każde z tych doświadczeń może stać się niezapomnianą przygodą, która przyczyni się do Waszego rozwoju i spełnienia pasji! 🌟