Zaproszenie na Dzień Otwarty Nowej Szkoły Sopot – 15 marca 2024Serdecznie Zapraszamy!

W imieniu kadry oraz założycieli Nowej Szkoły Sopot zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców wraz z ich dziećmi na Dzień Otwarty, który odbędzie się 15 marca 2024 r. Jest to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć naszą szkołę, poznać naszą kadrę nauczycielską oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną i wartościami, które promujemy. Zaprezentujemy również nowy budynek szkoły przy ulicy Rzemieślniczej 33.

🗓️Szczegóły Wydarzenia:

  • Rozpoczęcie: 8:30 w szkole przy Jana z Kolna 35, Sopot
  • Wizyta w nowej lokalizacji: 9:30, ul. Rzemieślnicza 33, Sopot

🕣Program Dnia Otwartego:

  • 8:30 – Rozpoczęcie: Przywitanie gości w obecnej siedzibie szkoły przy ul. Jana z Kolna 35. Oprowadzenie po obiekcie.
  • 9:00 – Przejście do nowej lokalizacji: przejście do budynku, który po zakończeniu roku szkolnego stanie się nowym domem dla Nowej Szkoły Sopot.
  • 9:30 – Prezentacja szkoły: Przedstawienie misji, wartości oraz metod dydaktycznych. Omówienie planu lekcji, zajęć dodatkowych i projektów edukacyjnych.
  • 10:00 – Sesja Q&A: Sesja pytań i odpowiedzi z dyrekcją szkoły. Możliwość zadawania pytań dotyczących programów nauczania, życia szkolnego i rekrutacji.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Dzień Otwarty to doskonała okazja, aby na własne oczy zobaczyć, jak funkcjonuje Nowa Szkoła Sopot, która stawia na indywidualne podejście do każdego ucznia, rozwijając jego talenty i pasje. Nasza szkoła oferuje nowoczesne metody nauczania, bogaty program zajęć dodatkowych oraz bezpieczną i wspierającą atmosferę. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, która wierzy w wartości takie jak szacunek, odpowiedzialność i kreatywność.

🏫Przygotuj się na Przyszłość z Nową Szkołą Sopot

Wybierając Nową Szkołę Sopot, decydujesz się na edukację, która przygotowuje do życia w dynamicznie zmieniającym się świecie. Nasza społeczność szkolna to miejsce, gdzie uczniowie są słuchani, rozumiani i gdzie mogą rozwijać swoje zainteresowania. Dzięki przeniesieniu do nowej lokalizacji, będziemy mogli zaoferować jeszcze lepsze warunki dla naszych uczniów i nauczycieli.

Jak Do Nas Dołączyć?

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do Nowej Szkoły Sopot, dzień otwarty to idealna okazja do zgłębienia wszystkich aspektów naszej oferty edukacyjnej. Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, które chcielibyście omówić. Dla zainteresowanych rodziców przygotowaliśmy również szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji.

📝Zapisy

Chociaż rejestracja na Dzień Otwarty nie jest wymagana, gorąco zachęcamy do dokonania zgłoszenia. Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do spotkania z Państwem.